Interiér

Nové Mitsubishi ASX má veľkorysý vnútorný priestor v oblasti hlavy aj nôh. S nádychom luxusu a všetkými potrebnými technológiami na dosah ste pripravení na čokoľvek, čo vám život prinesie.

interier-1-main.webp

INTERIÉR A BATOŽINOVÝ PRIESTOR

Priestor pre päť osôb a ich batožinu

Nová generácia ASX má dostatočne široké piate dvere a nízko položenú nákladovú hranu pre ľahké nakladanie a vykladanie. Pri piatich cestujúcich vo vnútri vozidla je k dispozícii batožinový priestor s objemom až 422 litrov, ktorý je možné zväčšiť až na 536 litrov, keď sa zadná lavica posunie dopredu.

interier-2.webp
interier-3-eff.webp

ŠTÝLOVÝ A VŠESTRANNÝ INTERIÉR

Preprava objemných predmetov je jednoduchá

Zadné sedadlo má tlačidlo pre jeho ľahké odistenie, čím je možné ho jednoducho sklopiť vpred na prepravu väčších predmetov. Zadné sedadlo je možné tiež sklopiť v pomere 60:40 na prepravu objemnejších predmetov. Posunom lavice zadného sedadla dopredu získate ešte väčší nákladový priestor.

interier-4-eff.webp

TEXTILNÉ ALEBO KOŽENÉ ČALÚNENIE

Vaše pohodlie je našou prioritou

Sedadlá vo vnútri ASX boli navrhnuté pre čo najlepšiu oporu tela. Čalúnenie je vyrobené z odolnej látky s prešívanými detailmi. Pre dodatočný nádych luxusu môžete zvoliť kožené čalúnenie. K dispozícii máte aj elektricky nastaviteľné sedadlo vodiča s manuálnou bedrovou opierkou.

interier-5.webp

10PALCOVÝ DIGITÁLNY PRÍSTROJOVÝ ŠTÍT

Prispôsobte si grafický displej svojim potrebám

Priamo pred vodičom je plnofarebný multiinformačný displej. Obsahuje ukazovateľ rýchlosti a tachometer, poskytuje vám aktuálne informácie o jazde, zvolený jazdný režim a ďalšie. Vzhľad obrazovky si môžete prispôsobiť tak, aby vám čo najlepšie vyhovoval.

ŠPIČKOVÉ PROPOJENIE

Zaviedli sme niekoľko funkcií, vďaka ktorým budete v spojení a budete sa cítiť pohodlne, nech už idete kamkoľvek.

9,3" DISPLEJ SYSTÉMU SMARTPHONE-LINK DISPLAY AUDIO [SDA]

Všetky vaše obľúbené aplikácie na jedinej obrazovke

SDA je obrazovka centrálneho komunikačného systému vozidla umiestnená uprostred palubnej dosky. Môže sa tiež stať rozšírením vášho smartfónu prostredníctvom Android Auto™ alebo Apple CarPlay™. Pripojením smartfónu k displeju vozidla získate prístup ku kompatibilným aplikáciám v telefóne prostredníctvom SDA.

interier-6.webp
interier-7-eff.webp

BEZDRÔTOVÉ NABÍJANIE

Premyslené detaily, ktoré uľahčujú život

Jednou z funkcií, o ktorej si myslíme, že oceníte, je podložka na bezdrôtové nabíjanie. Jednoducho položte svoj chytrý telefón na nabíjaciu plochu a nabíjanie začne.

interier-8-eff.webp

AUDIOSYSTÉM BOSE®

Fresh air subwoofer pre bohatší zvuk

Bose® Premium Audio System obsahuje deväť reproduktorov vrátane Fresh air subwoofer pre bohatší zvuk, ktorý je umiestnený v batožinovom priestore a je prepojený s vonkajším okolím vozidla. Poskytuje bohatý, nízkofrekvenčný zvuk typický pre Bose bez toho, aby zaberal batožinový priestor.

VIAC FUNKCIÍ NA SPRÍJEMNENIE CESTOVANIA

Zamerali sme sa na všetky detaily, aby sme zaistili, že cestovanie v novom Mitsubishi ASX bude pre vás maximálne pohodlné.

UVOĽŇUJÚCE PROSTREDIE INTERIÉRU

Pôsobenie na rôzne vaše zmysly na navodenie dobrej nálady

Na vytvorenie uvoľnenejšej atmosféry vo vnútri vozidla nielen pre vodičov, ale aj pre spolucestujúcich, sú v interiéri použité nenápadné detaily, ktoré vám pomôžu sa uvoľniť. Napríklad sedadlá príjemné na dotyk, ozvučenie alebo ambientné podsvietenie interiéru.

interier-9.webp
interier-10.webp

VYHRIEVANÉ SEDADLÁ A VYHRIEVANÝ VOLANT

Malé detaily, ktoré vám vyčaria úsmev na tvári

Jednoduchým stlačením spínača môže vodič zapnúť vyhrievanie volantu pre maximálne pohodlie. V chladnom období sa nič nevyrovná príjemnému a teplému sedadlu. ASX má vyhrievané sedadlá pre vodiča aj spolujazdca.

PANORAMATICKÉ STREŠNÉ OKNO

Interiér plný denného svetla

Panoramatická strecha má na výber 4 nastavenia, takže si ju môžete upraviť podľa svojich preferencií. Panoramatická strecha púšťa do interiéru viac slnečného svitu a vytvára tak uvoľnenejšiu atmosféru.

interier-11.webp

Nové Mitsubishi ASX

Už sa nemôžete dočkať, aby ste sa dozvedeli o vyspelých bezpečnostných systémoch nového Mitsubishi ASX? Pokračujte sekciou Bezpečnosť.

Cookies