Jazdné vlastnosti

Toto dynamické SUV je snom vodičov z veľkých miest. Je radosť ho riadiť, ľahko sa s ním parkuje a široká ponuka pohonných jednotiek siaha od klasických úsporných spaľovacích motorov s nízkymi emisiami po úchvatný plug-in hybrid.

drive-1-main.webp

HYBRIDNÉ V KAŽDOM ZMYSLE

Najlepší z oboch svetov

Nielen, že je nové Mitsubishi ASX hybridné v tom zmysle, že si môžete vybrať z niekoľkých hybridných pohonných jednotiek, hybridný je aj jeho tvar karosérie - je to sčasti hatchback (so všetkou všestrannosťou, ktorú ponúka) a sčasti SUV, takže je pripravený splniť nároky vodičov z veľkých miest.

drive-2-big.webp

VYSOKÝ POSED

Vyšší posed vodiča ponúka lepší výhľad

Nové Mitsubishi ASX je plné prvkov typických pre vozidlá SUV, ako je vysoká poloha sedadiel pre vynikajúci výhľad vodiča do všetkých strán a jasný výhľad na ceste pred sebou. Má tiež vyššiu svetlú výšku, takže si oveľa lepšie poradí s nerovným povrchom vozovky a náročnými podmienkami.

index-5.webp

PONUKA MOTORIZÁCIÍ

Motorizácia pre každý životní štýl

Vyberte si úsporný zážihový motor alebo zvoľte hybridnú verziu šetrnú k životnému prostrediu. Prípadne siahnite po plug-in hybridnej verzii PHEV, ktorá sa menej spolieha na benzín a je možné ju nabíjať pomocou vhodnej nabíjačky.

drive-4-powertrains.jpg

Podrobnejšie informácie o motorizáciách nového ASX

Vďaka širokej ponuke od klasických benzínových motorov až po plug-in hybrid si každý môže zvoliť nové Mitsubishi ASX presne podľa svojich predstáv.

  Popis Výhody
BENZÍN

Manuál

6rychlostná manuálna prevodovka.

1.0litrový preplňovaný zážihový motor.

Vďaka preplňovaniu turbodúchadlom je kompaktný motor pružný, úsporný a ideálny pre moderný spôsob jazdy. Nízke emisie CO2.
MILD HYBRID

Manuál

6rychlostná manuálna prevodovka.

1.3litrový preplňovaný zážihový motor.

Malý elektromotor pomáha pri zrýchľovaní a posúvaní v hustej premávke. Prispieva k nižšej spotrebe paliva a nižším emisiám CO2.
MILD HYBRID

Automat

7rychlostná dvojspojková automatická prevodovka.

1.3litrový preplňovaný zážihový motor.

Malý elektromotor pomáha pri zrýchľovaní a posúvaní v hustej premávke. Prispieva k nižšej spotrebe paliva a nižším emisiám CO2. Ideálna voľba pre vodičov, ktorí uprednostňujú automatickú prevodovku.
ACTIVE HYBRID (HEV)

Automat

1.6litrový atmosférický zážihový motor + elektromotor. Sám sa dobíja počas jazdy. Elektromotor poháňa vozidlo pri nízkych rýchlostiach. Je úspornejší ako mild hybridy a vytvára nižšie emisie CO2. Jazda s ním je tichšia.
PLUG-IN HYBRID (PHEV)

Automat

1.6litrový atmosférický zážihový motor + elektromotor.

Možnosť nabíjania prostredníctvom externej zásuvky. Má väčšiu batériu, takže elektromotor môže poháňať vozidlo rýchlejšie a vozidlo má súčasne vyšší dojazd na elektrickú energiu. 
Nulová spotreba paliva a nulové emisie CO2 v režime EV.

PRISPÔSOBITEĽNÉ JAZDNÉ REŽIMY

Prispôsobte si vozidlo pre dokonalý pôžitok z jazdy

SDA je centrálny komunikačný systém vozidla, ktorého dotyková obrazovka je umiestnená uprostred palubnej dosky vozidla. Umožňuje vám prispôsobiť si mnoho nastavení ASX podľa vlastných predstáv. Môžete si napríklad vybrať z 3 jazdných režimov: ECO, SPORT a MY-SENSE, prispôsobiť režim riadenia alebo nastaviť ambientné podsvietenie interiéru. Pochopiteľne si môžete prispôsobiť aj vzhľad grafického displeja prístrojovej dosky.

drive-5.webp
drive-6.webp

5-ROČNÁ ZÁRUKA NA VOZIDLO

Bezstarostná jazda

Nielen, že si môžete užívať bezstarostnú jazdu vďaka štandardnej 5-ročnej záruke na vozidlo, ale taktiež získavate 8-ročnú záruku na kapacitu batérie (alebo 160 000 km) a 5-ročnú asistenčnú službu (MAP).


Nové Mitsubishi ASX

Ste pripravení dozvedieť sa o výnimočnom vzhľade nového Mitsubishi ASX? Pokračujte sekciou Exteriér. 

Cookies